Aby pračka dlouho vydržela

Pravidelné čištění filtru zamezí jeho ucpání tipy od společnosti Perfekt Servis

Pravidelné čištění filtru zamezí jeho ucpání
Není žádným tajemstvím, že pokud nám mají spotřebiče dlouho a dobře fungovat, musíme jim věnovat patřičnou péči. Avšak jak se starat například o pračku, aby byla její životnost co nejdelší a výsledky praní co nejlepší? Perfekt Servis přináší několik užitečných rad, jak přesně postupovat, abyste tento nepostradatelný spotřebič nemuseli měnit častěji, než je nutné.

Rada první:
Pravidelné čištění filtru zamezí jeho ucpání
Při péči o pračku je nutné myslet také na pravidelné čištění filtrů, které brání průniku nečistot a cizího materiálu do vody v pračce nebo do čerpadla. To, jak často filtr čistit, závisí na intenzitě praní, praných materiálech, apod. Nicméně zanesení filtru přívodu vody zjistíte ve chvíli, kdy pračka přestane napouštět dostatečné množství vody, i když je vodovodní kohout otevřený. Pak se řiďte pokyny v návodu a filtr vyjměte a důkladně pročistěte. Životnost čerpadla v pračce podporuje filtr v čerpadle, který brání průniku vláken. Zde je doporučeno čistit jej každé 2měsíce a řídit se manuálem, který s pračkou zákazníci dostávají.
Doporučujeme také používat čistící  přípravky W-pro od společnosti Whirlpool, které také prodlužují životnost spotřebiče.

11033896-Ventil vypouštěcí myčky Bosch

náš tip

11033896-Ventil vypouštěcí myčky Bosch

Kód zboží: 11033896
11033896-Ventil vypouštěcí myčky Bosch
472 Kč (včetně DPH 21%)
detail produktu
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí