Klokánek pomáhá dětem, společně pomáháme Klokánku

Klokánek, projekt azylových domů Fondu ohrožených dětí (FOD), jsou zařízení pro okamžitou pomoc dětem v nouzi. Jako nezisková organizace je Fond ohrožených dětí (FOD), z velké části závislý na podpoře občanské společnosti a soukromých subjektů. Perfekt Servis je hrdý na to, že ve spolupráci se společností Elektrowin, dodává odborně repasované, kvalitní elektrospotřebiče pro brněnský Klokánek.
 

Perfekt-mikulášská nadílka pro Klokánek

Perfekt-mikulášská nadílka pro Klokánek

Prosinec 2017- Den po svatém Mikuláši navštívil brněnský Klokánek také tým Perfekt Servisu. Ale nebrali jsme s sebou ovoce, sladkosti ani uhlí. Chtěli jsme mít volné ruce, abychom unesli dárky, které více než děti potěšily tentokrát především jejich tety.

Vysavač pro Klokánka

Vysavač pro Klokánka

Duben 2016 - První jarní úklid mají obyvatelé brněnského Klokánku už dávno za sebou. A protože staré pořekadlo praví, že čistota je půl zdraví, uklízí si zde děti pravidelně a zodpovědně. Taková snaha si zaslouží odměnu! PerfektServis, ve spolupráci se společností Elektrowin, vybral a přivezl klokánkům pomocníka, který se nikdy nezadýchá.

Elektrospotřebiče pro Klokánka

Elektrospotřebiče pro Klokánka

Říjen 2015 - Perfekt Servis ve spolupráci se společností Elektrowin dodal odborně repasované, kvalitní elektrospotřebiče pro brněnský Klokánek. Při práci našim technikům zodpovědně pomáhali i ti nejmenší obyvatelé a my jim i všem, kteří dobrou věc podpořili a umožnili realizovat, DĚKUJEME.
 

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí